Artikel 1046959
0.0
-
0 reviews
Gardena schoonwater dompelpomp 9000
calcActive())">
- Snel klaar met wateroverlast: pompt tot 9.000 l/uur weg en haalt 6 meter opvoerhoogte—ideaal voor kelder, put of zwembad.
- Bijna droog resultaat: vlakzuigend tot 2 mm, zodat je nauwelijks restwater overhoudt na het leegpompen.
- Zorgeloos automatisch pompen: verstelbare vlotterschakelaar schakelt vanzelf aan/uit en helpt drooglopen voorkomen.
| Aandrijfsysteem | Jet-syteem |
|---|---|
| Type aansluiting | slangtule |
| Automatische in/uitschakeling | ja |
| Beschermingsgraad | IPX8 |
| Energiebron | Netstroom |
| Breedte | 187 mm |
| Droogloopbeveiliging | ja |
| Kleur | zwart |
| Hoogte | 283 mm |
| Lengte aansluitkabel | 10 meter |
| Lengte | 242 mm |
| Lengte | 5,121 meter |
| Maximale dompeldiepte | 7 meter |
| Maximale opvoerhoogte | 6 meter |
| Maximale pompcapaciteit | 9000 l/uur |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 35 °C |
| Maximale druk | 0,6 bar |
| Merknaam | Gardena |
| Motorvermogen | 0,3 kw |
| Plaatsing | Dompelbaar |
| Aanbevolen toepassing | Kelder leegpompen, Put leegpompen, Plas water wegpompen, Kruipruimte leegpompen, Vijver leegpompen |
| Toepassing(en) | water |
| Type voedingskabel | H05 RNF |
| Vermogen (W) | 300 |
| Verpompte vloeistof | Schoon water |
| Pomptype | dompelpomp |
| Vlakzuigend tot | 2 mm |
| Vlakzuiger | ja |
| Voltage | 230 V |
| Vlotterschakelaar | ja |
| Zelfaanzuigend | nee |
Schrijf zelf een beoordeling