Artikel 1046909
0.0
-
0 reviews
Gardena vuilwaterpomp 25000
calcActive())">
Capaciteit max. 9,6 m³/uur | Opvoerhoogte max. 6 mtr (0,6 bar) | Vlakzuigende dompelpomp zonder vlotter | 230V (0,25 kW / 0,33 pk)
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 159,90
excl. BTW:
€ 132,15
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
- Extreem hoge pompcapaciteit: verplaatst tot 25.000 liter water per uur, ideaal voor het snel wegpompen van grote hoeveelheden vuil water.
- Geschikt voor zwaar vervuild water: verwerkt vuildeeltjes tot Ø 38 mm, perfect voor bouwputten, vijvers en wateroverlast.
- Automatische werking: dankzij de instelbare vlotterschakelaar schakelt de pomp automatisch in en uit bij stijgend of dalend waterniveau.
| Type aansluiting | slangtule |
|---|---|
| Aansluiting | geka,slangtule |
| Automatische in/uitschakeling | ja |
| Beschermingsgraad | IP X8 |
| Energiebron | Elektrisch |
| Breedte (mm) | 198 mm |
| Droogloopbeveiliging | ja |
| Kleur | antraciet, grijs/blauw |
| Geschikt voor | vuil water |
| Hoogte | 408 mm |
| Lengte aansluitkabel | 10 meter |
| Kogeldoorlaat | 38 mm |
| Materiaal | RVS |
| Maximale dompeldiepte | 7 meter |
| Maximale korrelgrootte | 38 mm |
| Maximale opvoerhoogte | 11 meter |
| Maximale pompcapaciteit | 25000 l/uur |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 35 °C |
| Maximale druk | 1,1 bar |
| Merknaam | Gardena |
| Motorvermogen | 1100 kw |
| Persaansluiting | 1 1/2'' binnendraad |
| Plaatsing | onderdompelbaar |
| Aanbevolen toepassing | Kelder leegpompen, Put leegpompen, Vijver leegpompen, Bouwplaats droogpompen, Sloot leegpompen |
| Inschakelniveau | instelbaar (vlotter) mm |
| Uitschakelniveau | instelbaar (vlotter) mm |
| Toepassing(en) | afvoeren vuilwater |
| Type voedingskabel | H05 RNF |
| Vermogen (W) | 1100 |
| Verpompte vloeistof | water |
| Pomptype | dompelpomp |
| Vlotterschakelaar | ja |
| Zelfaanzuigend | nee |
Schrijf zelf een beoordeling