Artikel 1046854
0.0
-
0 reviews
Gardena vuilwaterpomp 9000
calcActive())">
9.000 l/uur | 6 m | dompelpomp voor vuilwater (vaste delen tot 25 mm) met vlotterschakelaar (automatisch aan/uit) | 230V (300 W)
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 94,31
excl. BTW:
€ 77,94
excl. BTW:
Op voorraad
1 tot 2 werkdagen
- Zeer krachtige pompcapaciteit – Pompt tot 9.000 liter water per uur weg, ideaal bij hevige wateroverlast of het snel leegpompen van vijvers, kelders en bouwputten.
- Geschikt voor sterk vervuild water – Dankzij de 25 mm kogeldoorlaat verwerkt de pomp probleemloos water met zand, modder en vuildeeltjes zonder snel te verstoppen.
- Automatische werking met vlotterschakelaar – De pomp schakelt automatisch in en uit op basis van het waterniveau, waardoor je veilig en zonder toezicht kunt pompen.
| Aandrijfsysteem | Jet-syteem |
|---|---|
| Type aansluiting | slangstuk |
| Beschermingsgraad | IP X8 |
| Energiebron | Elektrisch |
| Droogloopbeveiliging | ja |
| Kleur | antraciet |
| Geschikt voor | vuil water |
| Hoogte | 317 mm |
| Inbouwpositie | verticaal |
| Kogeldoorlaat | 38 mm |
| Materiaal | RVS |
| Maximale dompeldiepte | 7 meter |
| Maximale korrelgrootte | 25 mm |
| Maximale opvoerhoogte | 6 meter |
| Maximale pompcapaciteit | 9000 l/uur |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 35 °C |
| Maximale druk | 0,6 bar |
| Merknaam | Gardena |
| Motorvermogen | 0,3 kw |
| Persaansluiting | 1 1/2'' binnendraad |
| Aanbevolen toepassing | Kelder leegpompen, Put leegpompen, Regenwater van het dak wegpompen, Jacuzzi leegpompen, Boot leegpompen, Plas water wegpompen, Kruipruimte leegpompen, Vijver leegpompen, Bouwplaats droogpompen |
| Type voedingskabel | H05 RNF |
| Vermogen (W) | 300 |
| Verpompte vloeistof | water |
| Pomptype | dompelpomp |
| Voltage | 230 V |
| Vlotterschakelaar | ja |
| Zelfaanzuigend | nee |
Schrijf zelf een beoordeling