Artikel 1019163
0.0
-
0 reviews
Bonfix meerlagenbuis in blauwe mantelbuis 16 mm 50m
calcActive())">
De Bonfix meerlagenbuis in blauwe mantelbuis 16 x 2 mm, geleverd op een rol van 50 meter, biedt extra bescherming tijdens de installatie van de meerlagenbuis. De mantelbuis beschermt de meerlagenbuis tegen beschadiging en verhoogt de duurzaamheid van de installatie. Deze buis is ideaal voor water- en verwarmingssystemen, waarbij een lekvrije en betrouwbare verbinding essentieel is.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 177,52
excl. BTW:
€ 146,71
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
De Bonfix meerlagenbuis in blauwe mantelbuis 16 x 2 mm, geleverd op een rol van 50 meter, biedt extra bescherming tijdens de installatie van de meerlagenbuis. De mantelbuis beschermt de meerlagenbuis tegen beschadiging en verhoogt de duurzaamheid van de installatie. Deze buis is ideaal voor water- en verwarmingssystemen, waarbij een lekvrije en betrouwbare verbinding essentieel is.
| Aantal lagen | 5 |
|---|---|
| Binnendiameter | 12 mm |
| Binnenwand | glad |
| Diameter | 16 mm |
| Diffusiedicht | ja |
| Kleur | blauw |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk | KIWA, KOMO |
| Kleur mantelbuis | blauw |
| Materiaal | AKB PE-Xb, kunststof / aluminium |
| Merknaam | Bonfix |
| Met mantelbuis | ja |
| Wanddikte | 2 mm |
Schrijf zelf een beoordeling