Artikel 1019168
0.0
-
0 reviews
Bonfix meerlagenbuis in blauwe mantelbuis 20 mm 50 mtr
calcActive())">
De Bonfix meerlagenbuis in blauwe mantelbuis 20 x 2 mm, geleverd op een rol van 50 meter, is ontworpen voor extra bescherming van de meerlagenbuis tijdens installatie. De mantelbuis biedt extra stevigheid en bescherming tegen beschadigingen, waardoor het ideaal is voor water- en verwarmingssystemen. De meerlagenbuis zelf zorgt voor een lekvrije en betrouwbare aansluiting, terwijl de mantelbuis de levensduur van de installatie verlengt.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 209,11
excl. BTW:
€ 172,82
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
De Bonfix meerlagenbuis in blauwe mantelbuis 20 x 2 mm, geleverd op een rol van 50 meter, is ontworpen voor extra bescherming van de meerlagenbuis tijdens installatie. De mantelbuis biedt extra stevigheid en bescherming tegen beschadigingen, waardoor het ideaal is voor water- en verwarmingssystemen. De meerlagenbuis zelf zorgt voor een lekvrije en betrouwbare aansluiting, terwijl de mantelbuis de levensduur van de installatie verlengt.
| Aantal lagen | 5 |
|---|---|
| Binnendiameter | 16 mm |
| Binnenwand | glad |
| Diameter | 20 mm |
| Diffusiedicht | ja |
| Kleur | blauw |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk | KIWA, KOMO |
| Kleur mantelbuis | blauw |
| Lengte | 50 meter |
| Materiaal | AKB PE-Xb, kunststof / aluminium |
| Merknaam | Bonfix |
| Met mantelbuis | ja |
| Wanddikte | 2 mm |
Schrijf zelf een beoordeling