Artikel 1019153
0.0
-
0 reviews
Bonfix Alu-Pers meerlagenbuis rode mantelbuis 16 x 2 mm 50 meter
calcActive())">
De Bonfix meerlagenbuis in rode mantelbuis 16 x 2 mm, geleverd op een rol van 50 meter, biedt optimale bescherming tijdens de installatie van de meerlagenbuis. De mantelbuis voorkomt beschadigingen en zorgt voor een duurzame, lekvrije installatie in water- en verwarmingssystemen. Deze combinatie van bescherming en betrouwbaarheid maakt het een uitstekende keuze voor langdurige toepassingen.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 174,33
excl. BTW:
€ 144,07
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
De Bonfix meerlagenbuis in rode mantelbuis 16 x 2 mm, geleverd op een rol van 50 meter, biedt optimale bescherming tijdens de installatie van de meerlagenbuis. De mantelbuis voorkomt beschadigingen en zorgt voor een duurzame, lekvrije installatie in water- en verwarmingssystemen. Deze combinatie van bescherming en betrouwbaarheid maakt het een uitstekende keuze voor langdurige toepassingen.
| Aantal lagen | 5 |
|---|---|
| Binnendiameter | 12 mm |
| Binnenwand | glad |
| Diameter | 16 mm |
| Diffusiedicht | ja |
| Kleur | rood |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk | KIWA, KOMO |
| Kleur mantelbuis | rood |
| Lengte | 50 meter |
| Materiaal | AKB PE-Xb, kunststof / aluminium |
| Merknaam | Bonfix |
| Met mantelbuis | ja |
| Wanddikte | 2 mm |
Schrijf zelf een beoordeling