Artikel 3000355
0.0
-
0 reviews
Nylon trekkoord 8 mm 100 meter
calcActive())">
Nieuw
Materiaal: nylon | Lengte: 100 meter | Dikte: 8 mm | Treksterkte: 1110 kg
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 55,21
excl. BTW:
€ 45,63
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
| Gewicht | 3,58 kg |
|---|---|
| Dikte | 8 mm |
| Bewerking | gevlochten |
| Kleur | wit |
| Lengte | 100 meter |
| Materiaal | nylon |
| Slijtvast | ja |
| Treksterkte | 1110 kg |
Schrijf zelf een beoordeling
Bijpassende producten
Populair
Populair
Nieuw
Populair