Artikel 1013631
0.0
-
0 reviews
Schell hoekregelkraan ASAG + rozet 1/2" x 10 mm knel 049450699
calcActive())">
Schell chromen haakse kraan met regelfunctie en beveiligde bediening tegen onbevoegd gebruik.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 33,94
excl. BTW:
€ 28,05
excl. BTW:
Op voorraad
1 tot 2 werkdagen
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Schell chromen haakse kraan met regelfunctie en beveiligde bediening tegen onbevoegd gebruik.
Deze hoekstopkraan wordt geleverd incl. rozet. De hoekkraan heeft een aansluiting van 1/2" buitendraad (ingang) naar 10 mm knel (uitgang).
Snelle en gemakkelijke installatie van deze regelkraan met enkel een montagetang aangezien de schroefdraadverbinding reeds voorzien is van een Teflon ring die meteen bij aandraaien een waterdichte verbinding garandeert.
- Conform DIN 3227
- Zelfdichtende schroefdraad (ASAG easy)
- Lang lichaam, schuifrozet Ø 54 mm Trekvaste SCHELL messing conus klemschroefkoppeling met lengtecompensatie
- Debietsklasse A
- Materiaal: Messing conform de Duitse drinkwaterverordening (TrinkwV)
- Keurmerk: P-IX 212/IA
- Oppervlakken: chroom
- Gewicht: 0.15 kg/st.
- Verpakkingseenheid: 50
- Afmeting: DN 15 G 1/2 M x DN 10 G 3/8 M
| Type aansluiting | knel |
|---|---|
| Diameter | 10 mm |
| Diameter inch | 1/2 '' |
| Drukklasse | 10 bar |
| Keurmerk | DVGW water, Belgaqua |
| Materiaal | messing verchroomd |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 65 °C |
| Merknaam | Schell |
Schrijf zelf een beoordeling