Artikel 1001030
0.0
-
0 reviews
Uponor mantelbuis meerlagenbuis waterleiding rood 16mm 50 meter
calcActive())">
Aan 1 stuk geleverd
De Uponor mantelbuis voor meerlagenbuis waterleiding, rood 16 mm, geleverd op een rol van 50 meter, biedt uitstekende bescherming voor meerlagenbuizen tijdens installatie. Deze mantelbuis voorkomt beschadigingen en draagt bij aan een betrouwbare, lekvrije werking van de waterleidingsystemen, waardoor de levensduur van de installatie wordt verlengd.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 106,02
excl. BTW:
€ 87,62
excl. BTW:
Op voorraad
1 tot 2 werkdagen
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
De Uponor mantelbuis voor meerlagenbuis waterleiding, rood 16 mm, geleverd op een rol van 50 meter, biedt uitstekende bescherming voor meerlagenbuizen tijdens installatie. Deze mantelbuis voorkomt beschadigingen en draagt bij aan een betrouwbare, lekvrije werking van de waterleidingsystemen, waardoor de levensduur van de installatie wordt verlengd.
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 19,9 mm |
| Binnenwand | geribbeld |
| Buitendiameter | 25 mm |
| Buitenwand | geribbeld |
| Diameter | 16 mm |
| Kleur | rood |
| Geschikt voor | flexibele waterleidingen t/m 16 mm |
| Lengte | 50 meter |
| Materiaal | PE |
| Merknaam | Uponor |
| Trekkoord | nee |
| Wanddikte | 2,55 mm |
Schrijf zelf een beoordeling