Artikel 1010064
0.0
-
0 reviews
Uponor Uni Pipe PLUS voorgeïsoleerd ISO 4 mm 25 x 2.5 rood per meter
calcActive())">
Uponor Uni Pipe PLUS voorgeïsoleerd 4mm iso, 25 x 2.25 mm
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 11,19
excl. BTW:
€ 9,25
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
De rode Uni Pipe PLUS geïsoleerde buis van Uponor beschikt over een voorgeïsoleerde laag die warmteverlies aanzienlijk vermindert en de installatie optimaliseert. Dankzij de composietconstructie met aluminium kern is de leiding extreem flexibel en corrosiebestendig. Hierdoor kun je sneller werken en ga je langer zonder problemen door met je installatie
| Aantal lagen | 5 |
|---|---|
| Binnendiameter | 20 mm |
| Binnenwand | glad |
| Buigstraal | 75 mm |
| Buitendiameter | 33 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Diffusiedicht | ja |
| Drukklasse | 10 bar |
| Kleur | rood |
| Halogeenvrij | ja |
| Keurmerk | KIWA |
| Kleur isolatie | rood |
| Lengte | 50 meter |
| Materiaal | PE-RT/AL/PE-RT |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 70 °C |
| Merknaam | Uponor |
| Met isolatie | ja |
| Minimale vloeistoftemperatuur | 0 °C |
| Serie | Uni Pipe Plus |
| Wanddikte | 2,5 mm |
| Waterinhoud | 0,31 l/pm |
| Zuurstofdicht | ja |
Schrijf zelf een beoordeling