Artikel 3000351
0.0
-
0 reviews
Nylon trekkoord 3 mm 100 meter
calcActive())">
Nieuw
Materiaal: nylon | Lengte: 100 meter | Dikte: 3 mm | Treksterkte: 160 kg
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 8,20
excl. BTW:
€ 6,78
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
| Gewicht | 0,51 kg |
|---|---|
| Dikte | 3 mm |
| Bewerking | gevlochten |
| Kleur | wit |
| Lengte | 100 meter |
| Materiaal | nylon |
| Slijtvast | ja |
| Treksterkte | 160 kg |
Schrijf zelf een beoordeling
Bijpassende producten
Populair
Populair
Nieuw
Populair