Artikel 2224
0.0
-
0 reviews
Tyleenslang HDPE gas 40 mm x 3,7 mm rol 50 meter
calcActive())">
Tyleenslang HDPE GASTEC 40 x 3.7 mm 50 meter op rol, voorzien van GASTEC keurmerk, met gele streep op de slang. Geschikt voor ondergrondse gasaanvoer zonder extra bescherming. Gemaakt van zwart HDPE PE100 materiaal. De Tyleenslang HDPE GASTEC 40 x 2.3 mm 50 meter is bij PVC24 tevens verkrijgbaar op een rol van 100 meter of per losse meter!
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 264,55
excl. BTW:
€ 218,64
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Tyleenslang HDPE GASTEC 40 x 3.7 mm 50 meter op rol, voorzien van GASTEC keurmerk, met gele streep op de slang. Geschikt voor ondergrondse gasaanvoer zonder extra bescherming. Gemaakt van zwart HDPE PE100 materiaal. De Tyleenslang HDPE GASTEC 40 x 2.3 mm 50 meter is bij PVC24 tevens verkrijgbaar op een rol van 100 meter of per losse meter!
- zwart met geel gestreepte HDPE PE100 gasslang
- 40 mm diameter en 3,7 mm wanddikte
- Type SDR 11 en Drukklasse PN8
- GASTEC-keurmerk
- 50 meter op rol
| Binnendiameter | 32,6 mm |
|---|---|
| Diameter | 40 mm |
| Drukklasse | 16 bar |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor | boven en onder de grond |
| Keurmerk | Gastec QA |
| Klasse | SDR11 |
| Lengte | 50 meter |
| Materiaal | HDPE |
| Toepassing(en) | gas |
| Wanddikte | 3,7 mm |
Schrijf zelf een beoordeling