Tyleenslang ZPE 20 mm x 2,2 mm rol 50 meter
Op voorraad
Koop deze Tyleen ZPE 20 x 2.2 mm 50 meter op rol bij PVC24. Vervaardigd uit zwart ZPE PE40 materiaal, bestand tegen drukklasse PN6 en geschikt voor toepassing op drinkwateraanvoer. Diameter van 20 mm en een wanddikte van 2,2 mm. Tevens verkrijgbaar per meter en op rol van 100 meter, voorzien van KIWA keurmerk en type SDR 9.
| Binnendiameter | 15,6 mm |
|---|---|
| Diameter | 20 mm |
| Drukklasse | 20 bar |
| Kleur | zwart |
| Keurmerk | KIWA |
| Klasse | SDR9 |
| Lengte | 50 meter |
| Materiaal | ZPE |
| Toepassing(en) | drinkwater |
| Wanddikte | 2,2 mm |