Artikel 2210
0.0
-
0 reviews
Tyleenslang ZPE 25 mm x 2,7 mm rol 100 meter
calcActive())">
Populair
Tyleen ZPE 25 x 2.7 mm 100 meter op rol, vervaardigd uit zwart ZPE PE40 materiaal, bestand tegen drukklasse PN6 en geschikt voor drinkwateraanvoer. Voorzien van KIWA keurmerk en type SDR 9. Diameter van 25 mm en een wanddikte van 2,7 mm. Tevens verkrijgbaar op rol van 50 meter en los per meter. Tyleen ZPE 25 x 2.7 mm 100 meter koopt u voor de laagste prijs online bij PVC24!
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 242,00
excl. BTW:
€ 200,00
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Tyleen ZPE 25 x 2.7 mm 100 meter op rol, vervaardigd uit zwart ZPE PE40 materiaal, bestand tegen drukklasse PN6 en geschikt voor drinkwateraanvoer. Voorzien van KIWA keurmerk en type SDR 9. Diameter van 25 mm en een wanddikte van 2,7 mm. Tevens verkrijgbaar op rol van 50 meter en los per meter. Tyleen ZPE 25 x 2.7 mm 100 meter koopt u voor de laagste prijs online bij PVC24!
| Binnendiameter | 19,6 mm |
|---|---|
| Diameter | 25 mm |
| Drukklasse | 20 bar |
| Kleur | zwart |
| Keurmerk | KIWA |
| Klasse | SDR9 |
| Lengte | 100 meter |
| Materiaal | ZPE |
| Toepassing(en) | drinkwater |
| Wanddikte | 2,7 mm |
Schrijf zelf een beoordeling