Artikel 2215
0.0
-
0 reviews
Tyleenslang ZPE 50 mm x 5,4 mm rol 50 meter
calcActive())">
Tyleen ZPE 50 x 5.4 mm 50 meter vervaardigd van zwart ZPE PE40 materiaal, bestand tegen drukklasse PN6 en geschikt voor drinkwateraanvoer. Voorzien van KIWA keurmerk en type SDR 9. Diameter van 50 mm en een wanddikte van 5,4 mm. Tevens verkrijgbaar op rol van 100 meter in ons assortiment. Bestel Tyleen ZPE 50 x 5.4 mm 50 meter op rol direct online bij PVC24!
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 464,89
excl. BTW:
€ 384,21
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Tyleen ZPE 50 x 5.4 mm 50 meter vervaardigd van zwart ZPE PE40 materiaal, bestand tegen drukklasse PN6 en geschikt voor drinkwateraanvoer. Voorzien van KIWA keurmerk en type SDR 9. Diameter van 50 mm en een wanddikte van 5,4 mm. Tevens verkrijgbaar op rol van 100 meter in ons assortiment. Bestel Tyleen ZPE 50 x 5.4 mm 50 meter op rol direct online bij PVC24!
| Binnendiameter | 39,2 mm |
|---|---|
| Diameter | 50 mm |
| Drukklasse | 20 bar |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor | boven en onder de grond |
| Keurmerk | KIWA |
| Klasse | SDR9 |
| Lengte | 50 meter |
| Materiaal | ZPE |
| Toepassing(en) | drinkwater |
| Wanddikte | 5,4 mm |
Schrijf zelf een beoordeling